Kategorie

Kontakt

Nasze hity

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI ul. Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom w celu marketingowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

 
1 » Zakupy hurtowe2

Zakupy hurtowe 

Zachęcamy Państwa do zakupów hurtowych produktów oferowanych w naszym sklepie milezakupy.pl - Miłe Zakupy - oraz do zakupów hurtowych bezpośrednio w siedzibie naszej firmy F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI przy ulicy Strzelców Bytomskich 268e 41-933 Bytom. Produkty oferowane w cenach hurtowych na stronie sklepu - MiłeZakupy - posiadają informację o ilości sztuk od której oferowane są rabaty do ceny detalicznej.
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl