Kategorie

Kontakt

Nasze hity

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI ul. Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom w celu marketingowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

 
1 » Sposoby płatności2

Sposoby płatnościZa zakupione w naszym Serwisie milezakupy.pl produkty możecie Państwo zapłacić jednym z poniżej opisanych sposobów płatności:

1) Tradycyjny przelew - po zakończeniu zakupów w naszym sklepie, zostanie wysłany do Państwa e-mail o treści "Nowe zamówienie" zawierający oświadczenie (potwierdzenie), że Sprzedawca (sklep) otrzymał złożone przez Państwa Zamówienie i że jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji, a także potwierdza zawarcie Umowy Sprzedaży. Prosimy o zapłacenie za
zakupione produkty przelewem na wskazane w e-mailu konto, po otrzymaniu od Sprzedawcy e-maila o treści "Nowe zamówienie". Realizacja zamówienia zacznie się, po stwierdzeniu przez Sprzedawcę wpływu na konto bankowe (konto podane w pierwszym e-mailu ze sklepu), przelewu z całkowitą kwotą należności za złożone przez Państwa zamówienie.
Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 72 1050 1230 1000 0022 0985 9483
Odbiorca: F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI, ul.Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom
Tytuł przelewu: proszę o wpisanie numeru Państwa zamówienia.
Koszt dostarczenia zakupionych produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej przy tej metodzie płatności: od 17 zł

2) Płatność przekazem pocztowym - po zakończeniu zakupów w naszym sklepie, zostanie wysłany do Państwa e-mail o treści "Nowe zamówienie" zawierający oświadczenie (potwierdzenie), że Sprzedawca (sklep) otrzymał złożone przez Państwa Zamówienie i że jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji, a także potwierdza zawarcie Umowy Sprzedaży. Prosimy o zapłacenie za zakupione towary przelewem na wskazane w e-mailu konto, po otrzymaniu od Sprzedawcy e-maila o treści "Nowe zamówienie". Realizacja zamówienia zacznie się, po stwierdzeniu przez Sprzedawcę, wpływu na konto bankowe (konto podane w pierwszym e-mailu ze sklepu)/ do kasy Sprzedawcy, przelewu z całkowitą kwotą należności za złożone przez Państwa zamówienie. 
Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 72 1050 1230 1000 0022 0985 9483
Odbiorca: F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI, ul.Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom
Tytuł przelewu: proszę o wpisanie numeru Państwa zamówienia
Koszt dostarczenia zakupionych produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej przy tej metodzie płatności: od 17 zł

3) Płatność za pobraniem - po zakończeniu zakupów w naszym sklepie, zostanie wysłany do Państwa e-mail o treści "Nowe zamówienie" zawierający oświadczenie (potwierdzenie), że Sprzedawca (sklep) otrzymał złożone przez Państwa Zamówienie i że jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji, a także potwierdza zawarcie Umowy Sprzedaży. Sprzedawca niezwłocznie zacznie realizację zamówienia, a zakupione produkty zostaną do Państwa wysłane za pośrednictwem firmy kurierskiej. Za zamówienie zapłacą Państwo Kurierowi.
Koszt dostarczenia zakupionych produktów za pośrednictwem firmy kurierskiej przy tej metodzie płatności: od 25 zł


4) Płatność przy odbiorze osobistym - po zakończeniu zakupów w naszym sklepie, zostanie wysłany do Państwa e-mail o treści "Nowe Zamówienie" zawierający oświadczenie (potwierdzenie), że Sprzedawca (sklep) otrzymał złożone przez Państwa Zamówienie i że jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji, a także potwierdza zawarcie Umowy Sprzedaży. Prosimy o zapłacenie za zakupione produkty przelewem na wskazane w e-mailu konto, po otrzymaniu od Sprzedawcy) e-maila o treści "Nowe zamówienie". 
Realizacja zamówienia zacznie się, po stwierdzeniu przez Sprzedawcę, wpływu na konto bankowe (konto podane w pierwszym e-mailu ze sklepu), przelewu z całkowitą kwotą należności za złożone przez Państwa zamówienie.
Nazwa banku: ING Bank Śląski S.A.
Nr konta: 72 1050 1230 1000 0022 0985 9483
Odbiorca: F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI, ul.Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom
Tytuł przelewu: proszę o wpisanie numeru Państwa Zamówienia.

Po wcześniejszym uzgodnieniu  telefonicznym lub za pomocą e-maila, istnieje możliwość zapłaty za zamówione produkty bezpośrednio przy ich osobistym odbiorze (gotówką, kartą debetową lub kartą kredytową) w siedzibie Sprzedawcy.
Przy odbiorze osobistym zamówienia w siedzibie Sprzedawcy, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wysyłką produktów.
Odbiór osobisty, jest możliwy bezpośrednio w siedzibie Sprzedawcy F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI, w Bytomiu 41-933 przy ul.Strzelców Bytomskich 268e, od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 17.30 oraz w
soboty w godz, 10.00 do 14.00. Po odbiór zamówienia zapraszamy Państwa po otrzymaniu od Sprzedawcy indywidualnej wiadomości jako e-mail lub sms o treści "zamówienie gotowe do odbioru".

sklep@milezakupy.pl
tel. 691 697 217
tel. 32 389 83 63

 
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl