Kategorie

Kontakt

Nasze hity

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI ul. Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom w celu marketingowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

 
1 » O nas czyli Miłe Zakupy2

O nas czyli Miłe Zakupy   Miłe Zakupy to nasza domena a zarazem dewiza. Sprzedażą artykułów dekoracyjnych zajmujemy się od 1998 roku. Od początku działalności nasza firma zajmuje się sprzedażą artykułów, które służą do upiększania: wnętrz domów, firm, instytucji a także wszelkich życiowych oraz firmowych uroczystości.
    W swej ofercie posiadamy stale około 5000 różnego rodzaju towarów. Oprócz oferty prezentowanej w sklepie internetowym, posiadamy szeroką gamę towarów dostępnych w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego sklepu firmowego położonego w Bytomiu przy ul. Strzelców Bytomskich 268e.  Posiadamy w ofercie szeroką gamę: szkła stołowego, szkła dekoracyjnego, porcelany stołowej, sztućców, zabawnych upominków, kartek okolicznościowych, zaproszeń, wikliny, donic ceramicznych, donic z tworzyw sztucznych, nawozów, artykułów do pielęgnacji roślin itp.
    Oprócz działalności handlowej od 1998 roku zajmujemy się działalnością florystyczną oraz dekoracyjną. W stałej sprzedaży posiadamy kwiaty i rośliny cięte oraz rośliny doniczkowe najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów, które kupujemy bezpośrednio z firm ogrodniczych, a także sprowadzamy z giełd kwiatowych krajowych oraz zagranicznych (również z giełdy holenderskiej). Spełnimy każde Państwa marzenie. Sprowadzimy dla Państwa każdy kwiat oraz każdą roślinę, z których wykonamy dowolny bukiet, kompozycję lub wystrój wnętrza. Nasi floryści wykonali setki autorskich dekoracji florystycznych: bukietów oraz kompozycji okazjonalnych, bukietów ślubnych, korsarzy, kompozycji na samochody, kompozycji na stoły ślubne w domach weselnych oraz restauracjach. Aranżowaliśmy wystroje domów weselnych, restauracji, kościołów oraz firm. Na co dzień dysponujemy możliwością wykonania dowolnego zlecenia z zakresu obsługi uroczystości ślubnych, weselnych, imprez prywatnych oraz firmowych.
    Nasi pracownicy oraz floryści są do Państwa dyspozycji, służą radą i podzielą się z Państwem swymi pomysłami. Pomożemy Państwu dobrać kolorystykę dekoracji i kwiatów do każdego charakteru imprezy oraz do dowolnego wnętrza.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami poprzez naszą infolinię:
tel. 691 697 217 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 20.00 w soboty w godzinach od 8.30 do 14.30
tel 32 389 83 63 od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 18.00 oraz w soboty od 9.00 do 14.00


Zamówienia można składać za pośrednictwem Sklepu Internetowego www.milezakupy.pl 7 dni w tygodniu, 24godziny na dobę oraz poprzez pocztę elektroniczną lub kontakt telefoniczny ze Sprzedawcą od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach od 9.00 do 14.00.
e-mail: sklep@milezakupy.pl 
tel. 691 697 217
tel. 32 389 83 63


 

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl