Kategorie

Kontakt

Nasze hity

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI ul. Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom w celu marketingowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

 
1 » 2 » Nasza hurtownia zaprasza na zakupy3

Nasza hurtownia zaprasza na zakupy

Data dodania: 17-09-2016 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży hurtowej. Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne rabaty. Do współpracy szczególnie zapraszamy: Restauracje, Hotele, Domy Weselne, Firmy Handlowe oraz inne Firmy, Urzędy itp. Zamówione przez Państwa towary wysyłamy na obszar całego kraju do 24h. Wszystkie oferowane przez nas towary znajdują się w magazynie naszej firmy, dlatego wysyłka zakupionych towarów jest realizowana niezwłocznie, a odbiór osobisty zamówionych/zakupionych towarów w siedzibie naszej firmy, możliwy jest natychmiast po uzgodnieniu godziny jego odbioru. Na terenie aglomeracji śląskiej zapewniamy możliwość transportu zamówionych przez Państwa towarów naszym firmowym transportem pod wskazany w zamówieniu adres dostawy. Pozostajemy do Państwa dyspozycji, służymy doradztwem i wieloletnim doświadczeniem. Pozdrawiamy milezakupy.pl
Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl