Kategorie

Kontakt

Nasze hity

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Potwierdzam, że zapoznałem/am się z Polityką Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres email) przez Sprzedawcę F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI ul. Strzelców Bytomskich 268e, 41-933 Bytom w celu marketingowym.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w Polityce Prywatności sklepu internetowego Milezakupy.pl.
Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z Polityką Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z Polityką Prywatności przed wyrażeniem zgody.

 
1 » Koszty dostawy2

Koszty dostawyInformacje dotyczące kosztów dostawy oraz zasad wysyłki zamówionych towarów

Czas realizacji zamówienia jest określony przy wyborze każdego z produktów dostępnych w naszym sklepie. Czas rozpoczęcia realizacji zamówienia jest liczony w niżej przedstawiony sposób i jest uzależniony od wybranego przez Państwa sposobu płatności:
1) W przypadku płatności przy użyciu karty płatniczej bądź skorzystania z szybkich przelewów internetowych,
realizacja zamówienia zaczyna się niezwłocznie, lecz nie wcześniej niż w momencie otrzymania przez Sprzedawcę informacji z systemu szybkich płatności internetowych o zautoryzowaniu karty płatniczej oraz o wykonaniu przelewu całkowitej kwoty należności za złożone przez Państwa zamówienie.
2) W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, realizacja zamówienia zaczyna się po stwierdzeniu przez Sprzedawcę, wpływu na konto bankowe, przelewu z całkowitą kwotą należności za złożone przez Państwa zamówienie.
Czas przesyłania należności pomiędzy bankami standardowo może wynosić od 1 do 3 dni roboczych.
3) W przypadku płatności przy pomocy przekazu pocztowego, realizacja zamówienia zaczyna się po stwierdzeniu przez Sprzedawcę wpływu na konto bankowe/do kasy Sprzedawcy, całkowitej kwoty należności za złożone przez Państwa zamówienie. Czas przesyłania kwoty należności od momentu wykonania przez Państwa przekazu pocztowego, do momentu wpływu należności na konto bankowe Sprzedawcy/do kasy Sprzedawcy może wynosić do 7 dni roboczych.
4) W przypadku płatności za pobraniem, realizacja zamówienia zaczyna się niezwłocznie, po wysłaniu do Państwa przez Sprzedawcę e-maila o treści "Nowe zamówienie". Za zamówienie zapłacą Państwo Kurierowi.
5) W przypadku osobistego odbioru towaru w siedzibie Sprzedawcy, realizacja zamówienia zaczyna się niezwłocznie, po wysłaniu do Państwa przez Sprzedawcę e-maila o treści "Nowe zamówienie". Po odbiór zamówienia zapraszamy Państwa  po otrzymaniu od Sprzedawcy indywidualnej wiadomości jako e-mail lub sms o treści "zamówienie gotowe do odbioru".
Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mail, istnieje możliwość zapłaty za zamówiony produkt bezpośrednio przy jego odbiorze (gotówką, kartą debetową lub kartą kredytową).
 Przy odbiorze osobistym w siedzibie Sprzedawcy, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wysyłką produktu.

e-mail: sklep@milezakupy.pl 
tel. 691 697 217
tel. 32 389 83 63
  
Każdy zamówiony przez Państwa produkt jest pakowany we właściwy sposób, zapewniający jego odpowiednie zabezpieczenie w transporcie.

Dostawa zamówionych produktów odbywa się jedną z poniżej wymienionych metod, pod adres wskazany w złożonym przez Państwa zamówieniu. To Państwo wybieracie z jakiej metody dostawy odbioru zamówionego produktu chcecie skorzystać:
1) Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej, przy przedpłacie - wysyłka od 17 zł;
2) Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej, płatność za pobraniem - wysyłka od 25 zł;
3) Wysyłka gratis 0 zł - przy zakupie powyżej 299 zł;
4) Odbiór osobisty w siedzibie Sprzedawcy: F.P.H.U. "JOMA" S.C. JOANNA SYRNICKA, MAREK SYRNICKI w Bytomiu 41-933 przy ul. Strzelców Bytomskich 268e od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 17.30 oraz w soboty w godz. 10.00 do 14.00. Po odbiór zamówionego produktu zapraszamy Państwa po otrzymaniu od nas wiadomości jako e-mail lub sms  - przy odbiorze osobistym w siedzibie Sprzedawcy, nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wysyłką produktu;
5) Dostawa transportem firmowym, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mail.
W przypadku, w którym to nasz sklep ponosi koszty związane z dostawą zamówionego produktu, zastrzegamy sobie prawo wyboru metody jaką zamówienie zostanie dostarczone pod wskazany przez Państwa adres odbioru.

Klient przed odebraniem przesyłki powinien sprawdzić stan jej opakowania i po stwierdzeniu jakichkolwiek nieprawidłowości w zawartości przysyłki (stanu produktów oraz ich ilości), w obecności kuriera powinien sporządzić protokół szkody (protokół szkody posiada kurier) i następnie skan protokołu odesłać do Sprzedawcy.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl